Jak povolit olejový filtr - diskuze

zpět na postup

olda:
06.04.2010 20:55 hod

Dobrý nápad, většina lidí fakt používá šroubovák vražený do těla filtru. Tohle je mnohem elegantnější a čistší řešení.

bysterský:
22.11.2011 18:42 hod

Po nasazení řemenu pootočím řemen tak,abych mohl koncem prostrčit vhodnou tyčku.Tu koncem ořu o filtr a a lehce filtr vzniklou pákou povolím

bysterský:
22.11.2011 18:51 hod

Mél jsem potíže,jak povolit vypouštěcí šroub s vnitřním čtyřhranným otvore.Různé klíče se lámaly nebo kroutily.Osvědřily se mi čtyřhrany z materiálu Radeko.Ten jsem nasadil do klíče na závitníky.Radějí nějaký masivnější.I pti sebeutaženějším Radeko vydrželo.Jedna prodejna je ve strašnicích.Stačí zadat do vyhledávače Radeko.

Ladislav:
02.04.2012 17:43 hod

Zdravím, mám asi trošku netradiční dotaz, ale napadlo mě zda by nešel olejový filtr nějak vyčistit a použít znovu? Ušetřilo by se tím hodně peněz a materiálu když se pořád řeší ta ekologie ne?

autronik:
12.12.2013 22:58 hod

Ladislave nad tím vůbec nepřemýšlej ...jako automechanik ti doporučuju zakoupit filtr nový... je to otázka zpravidla 100-200kč filtr pojme spoustu malých nečistot které se ti nepodaří vyčistit...a po opětovném nasazení by správně nefungoval...filtr slouží...ale pro tvůj klid duše si to skus starý filtr vypláchnůt a pak vem pilku a rozřeš ho ...ve vnitř je papírová vložka ...uvidíš hned zda to jde či ne ( jakože ne ) filtry bývají dotěsněné gumovým kroužkem který je taky lepší mít nový nebot skvěle dotěsní ....

autronik:
12.12.2013 23:00 hod

bysterský ...já mám na francouzké káry a jejich vypouštěcí šroub udělaný čtyřhran ze šroubu na kola...používám ho už 2 roky

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu