Výměna vypínače II. montáž nového vypínače - diskuze

zpět na postup

mors.mors:
24.11.2013 15:41 hod

K vypínači třeba dodat, že proces zvaný unifikace, v EU nefunguje. Nic nepasuje na nic. Vše si musíte koupit nové. Vyhořel vypínač ? Nestačí dát jiný. Jiný má totiž jiné rozteče na šrouby na uchycení rámečku,. Musíte mít i tu krabici do zdi se stejnými rozměry. A výměna krabice znamená sádrovat.A po sádrování okolí vypínače VYMALOVAT !Vytřít a uklidit. P.S. 2 x jet do OBI nebo jiné plechové stodoly dokoupit nějakou píčovinu.

Tom:
25.11.2013 11:05 hod

Je to možný? A já myslel,že aspoň v tomhle je trochu pořádek Já zase rostu u koncovek kabelů a nabíječek už toho mám doma plnou krabici a vždycky se najde něco k čemu musím kabel dokoupit

mors.mors:
30.11.2013 17:18 hod

Z koncovek kabelů bych zešílel. Stačí konektory od nabíječek a nabíječky. Hodinu jsem se snažil jemně otevřít nový mobil, abych něco neulomil, abych zjistil, že SIM je velká, je třeba mít micro SIM. Ořezávat to nechci, musim na prodejnu, kde mají cvakačku za 100 Kč, aby to ořízli. Otravujou mě !!!!!

mig213:
05.01.2015 14:32 hod

Zdravím Vás tady. Mám dotaz chci si zapojit světlo a nevím jak na to. Přívod bude od zásuvky 220V. Poté chci připojit tři schodišťové vypínače. A nakonec budu mít světlo na 220V. Poradíte, chci vědět vše co se toho týká. Děkuji mnohokrát.

agulka:
06.09.2017 13:23 hod

já bych chtěla moc poděkovat autorovi tohoto skvělého a bezkonkurenčního návodu...díky němu jsem to zvládla i sama a nemusela volat nákladnou pomoc..moc děkuji Koli

koli:
07.09.2017 12:25 hod

Moc děkuji, jsem rád, že postup pomohl.

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2017 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu