Poradna - Dům byt a bydlení

 
přidej dotaz
TomasVodicka:
04.10.2017 16:48 hod

Hypotéka přes partners?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste někdo v nejbližší době uzavíral hypotéku. Pokud by vám nevadilo to rozebrat trochu do podrobna byl bych rád. Chceme se ženou do svého a příjmy nam to povolují cca do 3,5 milionu korun. Vzhledem k nějakým situacím co probíhali se nám nedaří hypotéku získat a přemýšlíme o využití finančního poradce. Nějaké věci jsem si dočetl a chtěl bych slyšet i víc osobních zkušeností pokavaď taková je. Pomalu už přestávám vědět jak dál.


Zebra:
04.10.2017 22:45 hod

Finanční poradce jistě může pomoci, ale je moc těžké narazit na někoho solidního, kdo se opravdu vyzná a nebude z vás jen tahat peníze. Ideální je pokud to čas dovolí oběhat osobně více bank a pohovořit nezávazně přímo s jejich hypo poradci a najít nejvhodnější řešení.

TomasVodicka:
06.10.2017 14:03 hod

My už jsem právě tuhle možnost zkoušeli, že jsme byly ve vícero bankách a přístup tam byl opravdu bídný, hlavně vždycky se našlo nějaké ale z jejich strany.

Marketele:
10.10.2017 15:32 hod

Zdravím Tomáši. Nevím jestli vám poradím ale měli jsme to docela podobné. Minulé léto jsme chtěli jít do hypotéky s tím, že budeme ručit bytem který už máme ve svém vlastnictví a i tak jsme měli docela dost problému. Sama jsem si vyhledala poradce ale koukala jsem na kvalifikaci a zkušenosti a skončilo to u specialisty na hypotéky z partners právě. Chtěla jsem někoho s dlouholetou praxí, pro mě je to víc důvěryhodné. Můžu se zeptat jestli máte nějaký vklad, nebo čím ručit? Teď se na to obzvlášt hraje i poměry v rodině, kolik je dětí a tak podobně…Je to systém na dvě věci tohle…Věřím, že už ztrácíte sílu a hlavně chuť.

TomasVodicka:
13.10.2017 14:35 hod

A můžu se zeptat kde jste hledala? to jste dala na nějaké zkušenosti jiných lidí? No vklad nějaký je, ale jde i o to v jaké částce by ta hypotéka byla, my chceme spíš ručit a tím co máme jako vklad něco v interieru upravit.

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2017 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu