Poradna - Dům byt a bydlení

 
přidej dotaz
TomasVodicka:
04.10.2017 15:48 hod

Hypotéka přes partners?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste někdo v nejbližší době uzavíral hypotéku. Pokud by vám nevadilo to rozebrat trochu do podrobna byl bych rád. Chceme se ženou do svého a příjmy nam to povolují cca do 3,5 milionu korun. Vzhledem k nějakým situacím co probíhali se nám nedaří hypotéku získat a přemýšlíme o využití finančního poradce. Nějaké věci jsem si dočetl a chtěl bych slyšet i víc osobních zkušeností pokavaď taková je. Pomalu už přestávám vědět jak dál.


Zebra:
04.10.2017 22:45 hod

Finanční poradce jistě může pomoci, ale je moc těžké narazit na někoho solidního, kdo se opravdu vyzná a nebude z vás jen tahat peníze. Ideální je pokud to čas dovolí oběhat osobně více bank a pohovořit nezávazně přímo s jejich hypo poradci a najít nejvhodnější řešení.

TomasVodicka:
06.10.2017 14:03 hod

My už jsem právě tuhle možnost zkoušeli, že jsme byly ve vícero bankách a přístup tam byl opravdu bídný, hlavně vždycky se našlo nějaké ale z jejich strany.

Marketele:
10.10.2017 15:32 hod

Zdravím Tomáši. Nevím jestli vám poradím ale měli jsme to docela podobné. Minulé léto jsme chtěli jít do hypotéky s tím, že budeme ručit bytem který už máme ve svém vlastnictví a i tak jsme měli docela dost problému. Sama jsem si vyhledala poradce ale koukala jsem na kvalifikaci a zkušenosti a skončilo to u specialisty na hypotéky z partners právě. Chtěla jsem někoho s dlouholetou praxí, pro mě je to víc důvěryhodné. Můžu se zeptat jestli máte nějaký vklad, nebo čím ručit? Teď se na to obzvlášt hraje i poměry v rodině, kolik je dětí a tak podobně…Je to systém na dvě věci tohle…Věřím, že už ztrácíte sílu a hlavně chuť.

TomasVodicka:
13.10.2017 14:35 hod

A můžu se zeptat kde jste hledala? to jste dala na nějaké zkušenosti jiných lidí? No vklad nějaký je, ale jde i o to v jaké částce by ta hypotéka byla, my chceme spíš ručit a tím co máme jako vklad něco v interieru upravit.

Marketele:
19.10.2017 08:37 hod

Taky jsou se koukala po ruzných diskuzích co lidé píšou za své zkušenosti, ale kontaktovala jsem osobně firmu partners. V tomhle kruhu je dobré dát třeba na doporučení známého ale když nemáte, tak si můžete pomoc i sám. Chápu, to je rozumné řešení, ale někdy je to dost těžké si něco vyjednat. Jestli vám můžu poradit zkuste si to sám obvolat a vyjednat. Já jsem do toho šla bud a nebo a vyšla z toho už dlouholetá spolupráce. Nejdřív je nezávazná schůzka ze které můžete vždycky odejít

Adamm:
26.10.2017 13:01 hod

Nám slečna z partners pomohla. Vybrala nám vhodný ústav pro hypotéku a i s její realizací. Co nás se ženou nejvíce překvapilo byly lepší podmínky. Nikdy jsem takovým lidem nepřikládal velkou důvěru ale po téhle zkušenosti bych se na vašem místě ničeho nebál. Možná vám to taky právě pomůže, než se sám někde něčeho doprošovat a odcházet akorát naštvaný.

Valenta:
31.10.2017 11:12 hod

Dost si prověřte konkretního člověka který by vám měl popřípadě spravovat peníze! At máte jistotu. Pak si myslím, že vám pomoct může.

Hlavount:
03.11.2017 13:22 hod

V tom souhlasím s Valentou. Důvěřuj ale prověřuj. My jsme měli na pána z partners kontakt od známého, takže jsme věděli do čeho jdeme a taky máme dobrou zkušenost. U nich je dobré, že pokud by vám poradce neseděl můžete požádat o jiného, takže bych do toho na zkoušku šel.

TomasVodicka:
15.11.2017 10:13 hod

To je možné, že kdyby mi neseděl poradce tak bych si mohl zažádat o změnu? To jsem ani nevěděl. Bohužel nikdo známý jejich služeb nevyužívá, proto jsem to vyzkoušel alespoň tady. Ale potom co se tady píše, jsem už stejně tak na 99% rozhodnutý, že zkusíme někoho od nich vyhledat.

Marketele:
01.12.2017 13:14 hod

Jo jo to právě jde. Známý takhle měl nejdřív nějakou poradkyni od nich, která mu ale nějak nesedla jako člověk prostě, to se někdy stává. A dostal hned nabídku jiného se kterým spolupracuje už docela dlouho. Každopádně držím palce at natrefíte na dobrého člověka od těch partners a už se vám to bydlení nějak vyřeší. Sám vím, že to není nic příjemného.

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2018 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu