Poradna - Kosmetika a péče o tělo

 
přidej dotaz
Michal:
23.05.2012 15:50 hod

Ekzém za uchem

Neví někdo co mám dělat s exémem za uchem? Mám tam už několik dnů takovou hnědou vyrážku, na který je suchá kůže. Vždycky po pár dnech kůži sloupnu, ale pak se tam zase objeví. Nějak nevím co s tím a nemám čas ani vatu na to si zajít na kožní. Navíc mi to příjde jako prkotina, ale budu rád, když mi někdo něco doporučí.


katty:
24.05.2012 06:43 hod

Pokud zajdeš na kožní, což je asi nejlepší řešení, nic neplatíš. Prohlídka je zdarma ne? Navíc nevíš, zda je to opravdu ekzém nebo něco jiného.

KAMILA:
31.05.2012 22:10 hod

jestli nemáš čas nebo ti je blbý jít na kožní, zkus klidně nějaké mastičky na suché ekzemy a uvidíš. Anebo pokud tě to nebolí nebo to nepáchne nebo nějaké jiné problémy a je to prostě jen zaschlá kůže (příjde mi to tak, když to bereš jako prkotinu, tak tě to asi nepálí ani nesvrbí), tak tomu dej klidně čas. To si musíš rozhodnout sám, jak se cítíš a jestli jsi kvůli tomu nervózní.

Kamča:
01.06.2012 13:07 hod

Raději zajdi na kožní zaz optání nic nedáš a budeš mít alespoň jistotu, že víc co to je. Raději jít k doktorovi dvakrát zbytečně než nejít a připravit si tak větší problémy než máš teď.

Marketele:
10.10.2017 15:37 hod

Nám doma teda skoro na vše zabírá konopná mast. Jak je tam to mastné sádlo a vytažky konopí které má hojivé učinky tak nám to zabírá na většinu různých vyrážek, suchých míst na těle, nebo i na malé ranky. Dělá nám jí teda dobrý známý, takže víme, že máme kvalitu je lepší hledat na nějakých trzích kde si jí opravdu sám doma někdo vyrábí než kupovat v obchodech podle mě :)

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2018 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu