Poradna - Kosmetika a péče o tělo

 
přidej dotaz
Vlkovka:
16.05.2017 12:29 hod

Klinika Horní Počernice diskuze

Ahoj, chtěla jsem se zeptat – byli jste někdo na laserové operaci očí? Můžete mi napsat vaše zkušenosti, například co vám operovali a jak jste byli spokojení? Jsem z Prahy a zatím uvažuju o klinice v Horních Počernicích, takže pokud máte zkušenosti přímo s touhle klinikou, budu ráda. Dlouho jsem o té operaci uvažovala a spočítala jsem si, že se to finančně vyplatí, než doživotně kupovat čočky a brýle.


Marketele:
16.05.2017 13:11 hod

Ahoj, jsem zvědavá, co ti tady odpoví. Ráda si přečtu zkušenosti, protože přítel mi to už nějakou dobu navrhuje, jestli nechci jít na operaci, tak o tom začínám taky uvažovat.

Denny:
16.05.2017 15:31 hod

Já jsem laserovou operaci podstoupil cca před rokem a půl, taky na klinice v horních počernicích. Klasické odstranění špatného vidění na dálku, zhruba 2,5 dioptrií na obou očích, žádná jiná vada ani komplikace. Dioptrií to nebylo moc, ale vzhledem k nesnášenlivosti čoček a práci řidiče (s brýlema peklo, kor v létě, kdy jsem si je nemohl vyměnit za sluneční) jsem do toho šel. A nelituju, naopak. Mám oči jak „za mlada“

Tomiška:
25.05.2017 15:02 hod

Tak já také přispěju do diskuze. Měla jsem 6 a 8 dioptrií, na operaci jsem šla na kliniku v Horních Počernicích, zákrok bolestivý nebyl, hojení trochu – asi jako při zánětu spojivek, ale jsem spokojená, brýle nepotřebuju, možná se o 0,5 dioptrie zrak zhoršil, ale stále to považuju za úspěch.

CtiradPísek:
02.06.2017 13:19 hod

V dubnu jsem podstoupil na oční klinice v Horních Počernicích operaci očí. Voperovali mi nitrooční čočky. Jsem naprosto spokojený, operace proběhla bez bolesti, oči po operaci jsem měl klidné, bez jakýchkoliv problémů. Po více než 25 letech vidím bez brýlí, a to jsem měl na dálku 11 dioptrií.

Hejkal:
02.06.2017 13:28 hod

Jsem po zákroku teprve 6 týdnů, ale každý den jsem pozoroval, jak se oči postupně lepší. Teprve si zvykám, že nemusím hledat brýle a všechno si v pohodě přečtu. A ulevilo se mi, že se nemusím pořád vztekat, když mi brýle, kor ve vedru, pořád kloužou z nosu. Je to úleva. Měl jsem docela obavy, ale při zákroku nic nebolí, akorát mi přišlo, že mám oči jak v bazénu, když mi je pořád vlhčili.

Vanduše:
07.06.2017 13:47 hod

Já jsem se laserové operace hodně bála. Samotný zákrok trval jen chvíli a nebyl mi moc příjemný (tím nemyslím, že bolel, ale prostě ten pocit, že se vám někdo šťourá v očích), ale výsledek stojí za to. Jsem 3 měsíce po operaci a vidím opravdu dobře. Teď se na kliniku v Horních Počernicích chystá i sestra na moje doporučení.

Carlos:
15.06.2017 14:41 hod

Já nosila brejle od dvanácti, oči se postupně zhoršovaly, v dospělosti jsem přešla na čočky a pořád to šlo od desíti k pěti. Myšlenku na operaci jsem měla už delší dobu, ale než jsem se dokopala. Byla jsem na oční klinice v Horních Počernicích, Jsem úplně bez brejlí, zrak jak víno, první týdny jsem byla jak v Jiříkově vidění - hned po probuzení jsem viděla, žádný šátrání po brejlích, žádný mhouření očí, abych něco hodně daleko přečetla, no paráda, to se ani nedá popsat.

Damikla:
04.07.2017 12:55 hod

Já jsem taky už nějaký ten pátek po operaci očí na oční klinice v Horních Počernicích a jako by to bylo nedávno, co jsem se rozhodovala, jestli mám nebo nemám na operaci jít. No teď, pár týdnů po operaci to může jen doporučit. Operace je bezbolestná, po operaci taky úplně bez problému. Po pár dnech až týdnu se oči vrátili do normálu komplet.

Makronka:
14.07.2017 13:29 hod

I já jsem byla na operaci, v roce 2004. Dělali mi obě oči naráz, tenkrát ještě tou metodou PRK, což je bolestivější než moderní metody, co jsem slyšela od známých. Když to dělají, nebolí to vůbec, jen je to nepříjemné, protože ti seškrabávají vrchní vrstvu oka, ale potom takové tři dny jsou strašné. Já jsem jen ležela a brečela, nebo jsem spala a cpala se léky na bolest. Přítel se o mě musel starat, krmit atd. Já jsem nebyla schopná vůbec nic udělat jak to bolelo. Ale potom už super. Dělali mi to na oční klinice v Horních počernicícch. A můžu to jen doporučit. Ráno vstanu a vidím. Kdo nenosil brýle a neměl všechno rozmazané, tak ten neví.

Jarin:
08.08.2017 10:44 hod

Byl jsem operovaný na klinice v horních počernicích před 2-3 lety a zatím žádný problém. Neměl jsem silné dioptrie na dálku, ale neskutečně mi vadili brýle. Ne z estetického, ale z praktického hlediska. První dva dny po operaci to trochu bolelo, ale nelitoval jsem ani minutu že jsem to podstoupil. Ten luxus bez brýlí je k nezaplacení. Čočky jsem nechtěl, mám rád „bezúdržbové“ řešení. Jediný malý nedostatek, který mi operace přinesla je zvýšené slzení, kdy hodně fouká vítr. Ale to je fakt jen malá daň s kterou se dá přežít.

1 2  

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2018 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu