Poradna - Kosmetika a péče o tělo

 
přidej dotaz
Vlkovka:
16.05.2017 12:29 hod

Klinika Horní Počernice diskuze

Ahoj, chtěla jsem se zeptat – byli jste někdo na laserové operaci očí? Můžete mi napsat vaše zkušenosti, například co vám operovali a jak jste byli spokojení? Jsem z Prahy a zatím uvažuju o klinice v Horních Počernicích, takže pokud máte zkušenosti přímo s touhle klinikou, budu ráda. Dlouho jsem o té operaci uvažovala a spočítala jsem si, že se to finančně vyplatí, než doživotně kupovat čočky a brýle.


Marketele:
16.05.2017 13:11 hod

Ahoj, jsem zvědavá, co ti tady odpoví. Ráda si přečtu zkušenosti, protože přítel mi to už nějakou dobu navrhuje, jestli nechci jít na operaci, tak o tom začínám taky uvažovat.

Denny:
16.05.2017 15:31 hod

Já jsem laserovou operaci podstoupil cca před rokem a půl, taky na klinice v horních počernicích. Klasické odstranění špatného vidění na dálku, zhruba 2,5 dioptrií na obou očích, žádná jiná vada ani komplikace. Dioptrií to nebylo moc, ale vzhledem k nesnášenlivosti čoček a práci řidiče (s brýlema peklo, kor v létě, kdy jsem si je nemohl vyměnit za sluneční) jsem do toho šel. A nelituju, naopak. Mám oči jak „za mlada“

Tomiška:
25.05.2017 15:02 hod

Tak já také přispěju do diskuze. Měla jsem 6 a 8 dioptrií, na operaci jsem šla na kliniku v Horních Počernicích, zákrok bolestivý nebyl, hojení trochu – asi jako při zánětu spojivek, ale jsem spokojená, brýle nepotřebuju, možná se o 0,5 dioptrie zrak zhoršil, ale stále to považuju za úspěch.

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2017 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu