Poradna - Kosmetika a péče o tělo

 
přidej dotaz
Vlkovka:
16.05.2017 12:29 hod

Klinika Horní Počernice diskuze

Ahoj, chtěla jsem se zeptat – byli jste někdo na laserové operaci očí? Můžete mi napsat vaše zkušenosti, například co vám operovali a jak jste byli spokojení? Jsem z Prahy a zatím uvažuju o klinice v Horních Počernicích, takže pokud máte zkušenosti přímo s touhle klinikou, budu ráda. Dlouho jsem o té operaci uvažovala a spočítala jsem si, že se to finančně vyplatí, než doživotně kupovat čočky a brýle.


RichardŠul:
07.09.2017 08:28 hod

Já byl na odstranění dioptrií skoro před 9 lety. Měl jsem 6 a 6,5 dioptrií, po laseru nemám žádnou, a vidím skoro za roh :-D Byl jsem na tom na Oční klinice v Praze Horních Počernicích a můžu jen chválit. Vůbec mě to nebolelo, jen po zákroku mi hrozně slzely oči, ale už druhý den jsem ostře viděl. Má známá na tom byla taky v HP. Po zákroku ji řezaly oči, pálily, slzely, bolela ji hlava. Myslím, že ta bolest také závisí na člověku. Někdo má bolesti, někdo vidí skoro hned ostře. Já bych to klidně podstoupil znova.

Sašena:
15.09.2017 14:10 hod

Byla jsem na odstranění dioptrií, právě na oční klinice v Horních Počernicích a můžu jen chválit. Měla jsem 6 a 6,5 dioptrií, po laseru nemám žádnou, a vidím skoro za roh. Vůbec mě to nebolelo, jen po zákroku mi hrozně slzely oči, ale už druhý den jsem ostře viděla. Myslím, že ta bolest také závisí na člověku. Někdo má bolesti, někdo vidí skoro hned ostře. Já bych to klidně podstoupila znova.

Vlkovka:
26.10.2017 19:12 hod

Podstoupila jsem před půl rokem implantaci multifokální čočky a zatím spokojenost, jen to pro mě pocitově bylo nepříjemné, ale nebolelo to, ale co je fakt, tak během několika dnů jsem viděla jak nikdy, takže já jsem spokojená a podstoupila bych klidně znovu.

Magdunka:
28.12.2017 20:35 hod

Ahojda všem, zákrok na klinice horní počernice jsem podstoupila před vánoci, 6.listopadu tohoto roku a jsem spokojena. Jenom na této klinice byli schopni odoperovat můj problém.. měla jsem totiž jen 1,8 a 2,2 do dálky... A tam bez problémů všechno vyřešili..  

  1 2

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2018 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu