Poradna - Ostatní volná diskuze

 
přidej dotaz
Denny:
22.05.2017 10:09 hod

Vaporizery

Ahoj všem, chtěl bych si takhle veřejně pokecat a vyzjistit víc info. Mám zkušenost pouze s elektronickými cigarety, ale chtěl bych i nějakou mašinku na něco jiného než na liquidy. Četl jsem něco o vaporozirech, ale nevím který patří tak nějak mezi ty lepší a hlavně učinější. Kdyby někdo měl nějaký dobrý typ tak sem sním, budu jedině rád za každou radu :)


RichardŠul:
24.05.2017 10:16 hod

Ahoj, jestli si na elektronické tak to je slaboučký kafe oproti těm vaporizérům. Já jsem třeba doma měl takovej velkej stroj, kterej byl ale jako tak maximálně na stul, s tím si nic moc neudělal, ale sílu to mělo slušnou. Narazil jsem přes kámoše na kapesnáka, je to prostě menší vaporizér, kterej má ale výkon přesahující i ty větší. Je to vapour pro, můžeš si tam sypnout tabák, něco silnějšího, ale i liquidy to je na chuti prostě…

Denny:
26.05.2017 13:34 hod

No já jsem právě na netu viděl taky jen samý velký a něco měnšího by se mi líbilo víc jak jsem zvyklej na tu elektronickou. Koukal jsem na ten vapour pro a vypadá krutě. Dá se nabít přes usbčko, nebo jenom klasika? Jsem hodně v autě kvůli práci tak bych chtěl co si můžu nabít třeba přes notas.

RichardŠul:
29.05.2017 13:00 hod

Hele máš k němu normálně nabíječku do zásuvky s usb, takže není problém si ho nabít přes notas, ja to takhle dělám v práci, taky si ho nabíjím kde to jde, ale je fakt, že ta baterka vydrží docela dlouho, takže nemusíš tak často nabíjet. A tenhle je na vaporizer fakt akorát, do kapsy uplně v klidu vleze.

Vlkovka:
21.06.2017 09:31 hod

Jestli sháníš nějaký dobrý tak bych se zkusila podívat na netu a projet nějaké recenze, podle mě i cena hraje roli, nějakej šunt ti nemůžou prodávat za pár korun vid, ale bohužel víc neporadím, mám jen elektronickou cigaretu s vaporizéry zkušenosti nemám ....

TomasVodicka:
18.07.2017 09:29 hod

Přidávám se k Richardovi. Je docela těžký sehnat nějakej vaporizér, kterej ti bude pracovat a přitom ti nezabere tolik místa. Já tuhle značku vapour 2 znám už docela dlouho, kámoš mi ji dovezl z anglie, kde pracoval jedno léto a já si teda dokupuju už normálně přes e-shop tady. Ten jejich vaporizér je pecka, můžeš tam dávat i bylinky, ne jen tabák a liquid a hlavně hodíš ho do kapsy a jdeš. Já to mám teda hlavně na trávu, protože to má sílu jako blázen a není ani taková spotřeba toho materiálu.

CtiradPísek:
05.09.2017 10:44 hod

Tak chlapi můžu říct po 2 měsících co mám zkušenost tak fakt palec nahoru. Děkuju za doporučení. Váhal jsem ještě chvíli a hledal dál, ale skončil jsem stejně u toho vaporizéru vapour pro. Objednal jsem si k němu I pouzdro a nahradní stěteček na čistění, co mi doporučila paní na prodejně ví jak udělat obchod, ale teda nelituju :D. Víc k chuti mi přijde tabák klasickej co si sypu, zkoušel jsem i liquidy ale tabák je tabák :D a musím souhlasit, že páru má slušnou.

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2018 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu