Poradna - Sport, relaxace

 
přidej dotaz
ŠTEPANKA:
08.04.2012 14:47 hod

GAMBLERSTVI

DOBRÝ DEN, PŘIŠLA JSEM SEM S RADOU, CO MÁM DĚLAT, KDYŽ MŮJ MANŽEL UJÍŽDÍ NA HRACÍCH AUTOMATECH. NENÍ TO TAK, ŽE BY NA NICH PROHRÁVAL CELOU VÝPLATU, ALE TŘIKRÁT ČTYŘIKRÁT DO TÝDNE U NICH SEDÍ V HOSPODĚ. NĚKOLIKRÁT TAM PROSEDĚL CELOU NOC, ALE KDYŽ DOŠLO K HÁDCE, TAK TO PŘESTAL DĚLAT V TAKOVEM ROZSAHU. ASPOŇ MYSLÍM. STEJNĚ Z TOHO ALE NEMÁM DOBRÝ POCIT A NEVÍM, CO S TÍM MÁM DĚLAT. NECHCI TO ŘEŠIT NA VEŘEJNOSTI A NEMÁM PONĚTÍ, KDE JINDE MI NĚKDO MŮŽE PORADIT. K DOKTOROVI S TÍM PŘECE NEPŮJDU.


Valina:
08.04.2012 16:18 hod

Ahoj Štěpánko, njdříve si promluvte spolu, bez něho stejně nic nevyřešíš, ani doktor Ti neporadí nic jiného, než aby on někam zašel za odborníkem na závislosti.

Většina závislých si neuvědomuje , že závislí jsou, popírají to a nechtějí s tím nic dělat. Asi jsem Tě moc nepotěšila, ale taková je bohužel realita.

Z okolí vím, že takové problémy, kdy muž není schopný si o tom ani promluvit natož závislost řešit, končí rozchodem.

Zlatka:
16.04.2012 18:16 hod

taki si myslím,že jde hlavne o vasi podporu muzi a vykriceni si, aby s tim skoncil.Zkuste ho třeba primet,ze si musíte časteji vyjet na dovolenou.Nebo i žen on sám musí častěji někam jet třeba s kamarády..Hazard je podle mě buď o naději,že si přilepším, nebo o tom najit si v životě něco riskantního.To prvni lze resit i jinak,třeba novou prací,to druhe je ale hůře opravitelne.Pomůže snad právě dodat životu koření jinými cestami...

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu