Řezání měděných trubek

 
autor: koli

Jak snadno a rychle řezat měděné trubky jako profesionálové.

Kroky postupu (10): 

1. Měděná trubka

 
Měděná trubka
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Měděné trubky pro rozvody topení nebo vody jsou materiál s kterým se velmi snadno pracuje, pokud se ví jak na to. V tomto postupu ukážu jak snadno měděné trubky řezat pomocí řezáku.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 
martins:
05.02.2009 04:18 hod

To NETLAKOVALI trubky po zapojeni?
Zasadne vyzadujte VZDY po vodaroch aj kurenaroch tlakovu skusku(niektory robia len vzduchom-cez kompresor)(ja osobne robim vodou pod plnym operacnym tlakom) prv nez sa to zaleje betonom,zakryje,oblozi...

koli:
06.02.2009 13:33 hod

No nevím jak u oldy ale u našich když topenáři předělávali topení tak to napustili, chvíli počkali odvzdušnili, radiátory, pak vypustili vodu a opravovali tekoucí místa. Když už nikde nic neteklo tak se sbalili vypsali fakturu a zmizeli. Zhruba po týdnu se na dvou místech začaly dělat mokré skvrny pod kolenem a u jedné průchodky (naštěstí ne ve zdi). Nevím jak je to možný. Naši ty odborníky sháněli asi čtrnáct dní, ti se pořád na něco vymlouvali. Tak jsem tu vodu vypustil, znovu přepájel a zatím dobrý (je to už cca tři roky). Od té doby se snažím všechno dělat raději sám. (někdy možná i neodborně)

olda:
26.02.2009 22:38 hod

Nevím jestli to nějak tlakovali, nikdo kdo by tomu rozuměl jim za zadkem nestál. Proto hledám informace a návody na webu. Už těm "profíkům" nevěřím.


Vstup do diskuze (Celkem 6 příspěvků)

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu