Jak poznat kvalitní pracovní oblečení

 
autor: NOD

Reklamní sdělení - Pracujete často na zahradě nebo v dílně? Pak jistě víte, jak snadno se při práci může stát, že si ušpiníte ruce nebo oblečení, nebo se dokonce zraníte. Je proto důležité pořídit si pracovní oblečení nebo ochranné pracovní pomůcky tak, aby všechny důležité části těla byly zakryté a chráněné. Víte ale, jak si pracovní oblečení vybrat, aby bylo kvalitní? Zjistíte to v našem článku!

Kroky postupu (2): 

2. Jaké vlastnosti oceníte

 
Jaké vlastnosti oceníte
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Každý materiál má také specifické vlastnosti, které předurčují oblečení pro nošení v určitém počasí nebo pro práci v určitém prostředí. Svářeči potřebují materiály odolné propálení, při práci venku oceníte odolnost proti větru a dešti.

Některé vlastnosti pracovního oblečení jsou dokonce popsány v zákonných normách ( kupnisila.cz/bozp-pr… )– jedná se o pracovní oblečení a ochranné pracovní pomůcky pro specializované profese, jako jsou svářeči, stavební dělníci nebo například dřevorubci. Vlastnosti takového pracovního oblečení oceníte také při podobných pracích doma nebo na zahradě. Hodit se může jak odolnost proti ohni, tak ochranné přilby, chrániče kolen nebo reflexní prvky. Nezapomeňte, že před nepříjemným zraněním může ochránit i pracovní obuv. Nejčastěji vyhledávanými vlastnostmi je protiskluzová podrážka nebo ocelová špička.

Kde koupit kvalitní pracovní oblečení?

Pokud hledáte profesionální a kvalitní pracovní oblečení, vyberte si výrobce, který vám dokáže poradit ohledně výběru a doporučit to nejlepší. Uvidíte, že díky odborné radě si už nikdy nekoupíte nekvalitní montérky ze supermarketu, ale zvolíte kvalitní pracovní oblečení české výroby. www.brudra.cz

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 
Ivanka74:
30.01.2018 19:05 hod

Díky za článek..

Linda2605:
10.12.2018 05:57 hod

My kupujeme do práce pracovní oděvy dickies už dva roky a jsme s nimi spokojení. Mají velký výběr kalhot a halenek a oblečení je opravdu kvalitní.

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu