Jak vybrat povlečení na zimu

 

Reklamní sdělení - Podzim pomalu, ale jistě převzal svoji nadvládu, dny jsou chladnější, kratší, deštivější. Teploty klesají blíže k nule.
Nejvyšší čas převléci svoji ložnici do hřejivého outfitu. Aby se vám i během chladnějšího období spalo jako v bavlnce, netrápil vás pocit chladu nebo naopak přehřátí, přečtěte si, jakým způsobem takové povlečení pro chladnější období správně vybrat.

Kroky postupu (4): 

2. Jemnost vláken

 
jemnost vláken
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Ložní povlečení (viz. zde: www.matejovsky-povle… ) by mělo být příjemné, jemné a hebké na omak, aby byl pro vás čas strávený spánkem a odpočinkem maximálně komfortní. Nepřiklánějte se ke koupi hrubého povlečení, případně povlečení, na němž jsou patrné kazy na první pohled. Vlastnosti povlečení se odvíjí od kvality použité příze. Čím jemnější a opracovanější vlákna, tím příjemnější bude výsledný produkt. Poohlížejte se tedy po povlečení výhradně z česané a precizně zpracované bavlny.
Neřiďte se pouze gramáží, ta může být jako samostatné kritérium velmi zavádějící. Gramáž je třeba posuzovat vždy s ohledem na použitou přízi.

 
stáhnout celý postup do

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu