Jak vybrat povlečení na zimu

 

Reklamní sdělení - Podzim pomalu, ale jistě převzal svoji nadvládu, dny jsou chladnější, kratší, deštivější. Teploty klesají blíže k nule.
Nejvyšší čas převléci svoji ložnici do hřejivého outfitu. Aby se vám i během chladnějšího období spalo jako v bavlnce, netrápil vás pocit chladu nebo naopak přehřátí, přečtěte si, jakým způsobem takové povlečení pro chladnější období správně vybrat.

Kroky postupu (4): 

4. Vyberte design

 
vyberte design
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Najdete-li výrobce, který splňuje všechny zmíněné kvalitativní požadavky, zamyslete se, jaký design bude vašemu oku lahodit. To už záleží pouze na vás. Volte takové ložní povlečení, ve kterém se budete cítit dobře. Tóny a vzory by měly zapadnout do celkového vzhledu vaší ložnice.

Můžete zvolit jednoduché jednobarevné povlečení v pastelových nebo zářivých odstínech nebo se přiklonit k některému z designových kousků. K trendy záležitostem současnosti patří nevšední motivy, ornamenty a drobné geometrické vzory. V barvách vítězí kombinace neutrálních zemitých odstínů ve spojení s tlumenými odstíny zlatavě žluté nebo hořčicové.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu