Jak zvolit realitní kancelář?

 
autor: Edox

Reklamní sdělení - Chystáte se vstoupit na realitní trh a prodat nemovitost? Mnozí majitelé domů a bytů se rozhodnou jednat na vlastní pěst a prodat dům nebo byt bez realitního makléře. Pokud jste pečlivě zvážili výhody a nevýhody spolupráce s realitkou a benefity převážily, nyní jistě řešíte otázku, jak vybrat správnou realitní kancelář. Jak ale mezi stovkou realitek, které na trhu působí, rozeznáte tu pravou?

Kroky postupu (1): 

1. Jak zvolit realitní kancelář?

 
Jak zvolit realitní kancelář?
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Jednání bez okolků
Každá správná realitní kancelář vám bez jakýchkoliv okolků sdělí předem cenu za své služby. Kompetentním osobám nedělá problém ani do detailů popsat, jaké služby spadají pod provizi, jak budou hledat zájemce a s jakými smlouvami budete pracovat. Kvalitní realitní kancelář (více na www.edoxreality.cz/ ) vám celý proces prodeje nemovitosti vysvětlí přehledně a srozumitelně (více na www.edoxreality.cz/p… ).


Reference
Důležitým aspektem při výběru realitky jsou samozřejmě i samotné reference od spokojených (či v některých případech nespokojených) zákazníků. Dobrým znamením je, pokud mají realitky na svém webu zpětnou vazbu zveřejněnou. Jako zdroje informací můžete využít i sociální profily a diskusní fóra.


Vyberte si realitku se zkušenostmi
Faktor, který musíte bez pochyb zvážit, je vzdělanost a profesionalita realitních makléřů. Orientují se na trhu nemovitostí? Vědí, jak zvolit správnou prodejní strategii? Kde budou hledat potenciální zájemce a jakou mají strategii pro získání jejich pozornosti? Všechny tyto parametry nabírají na kvalitě časem a zkušenostmi. Pokud realitní kancelář zrealizovala již stovky, či tisíce prodejů, nemusíte mít žádné obavy.


Odhad ceny nemovitosti
Odhad ceny nemovitosti (více na www.edoxreality.cz/o… ) je jeden z nejdůležitějších kroků v celém prodeji. Od ceny se totiž ve velké míře odvíjí množství potenciálních kupců. Každá správná realitní kancelář by si s nastavením ceny nemovitosti měla umět poradit. Odvodit ji na základě aktuální situace na trhu, parametrů vaší nemovitosti a podle již zrealizovaných prodejů.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu