Tip jak skutečně ušetřit

 

Reklamní sdělení - Tenhle tip vám pomůže skutečně ušetřit. Třeba na dovolenou pro celou rodinu. A bez námahy.

Kroky postupu (2): 

1. Tip jak skutečně ušetřit

 
Family
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Existuje řada statistik, ve kterých Češi vynikají. Těch pozitivních, i těch negativních. Mezi méně známé patří také fakt, že více než v jiných evropských zemích zůstáváme věrní uzavřeným smlouvám. Včetně těch nevýhodných. Změnit poskytovatele služeb někdy vnímáme skoro jako porušení důvěry či závazku. Nedokážeme se zkrátka odosobnit, třeba od té milé paní, která s námi stávající smlouvu na elektřinu či plyn uzavřela.

Jenomže řekněte sami, má smysl zůstávat v nevýhodných situacích, které můžeme snadno změnit? Zrušit předraženou smlouvu je jediný způsob, jak šetřit bez šetření. Je to jediná možnost, jak získat nějaké peníze navíc do rodinného rozpočtu, aniž byste pro to museli cokoliv udělat. Protože elektřinu či plyn musíte platit tak jako tak. A v téhle oblasti rozhodně nejde o zanedbatelné částky.

Třeba Holanovi ušetřili za několik málo let na dovolenou pro celou rodinu. Bez utahování opasků. „Zkrátka jsme přestali peníze vyhazovat oknem. A letos jedeme k moři zadarmo. Stačilo změnit dodavatele plynu a nemyslet si, že jsme tomu původnímu nějak zavázaní,” říká Jana Holanová, jedna ze spokojených zákaznic Teleporadce.cz (https://www.teleporadce.cz/ )

A tento rozumný krok podstupuje stále více zákazníků. Pomalu měníme statistiky i dodavetele elektřiny a plynu. Vloni takovou změnu udělalo více než 272 tisíc domácností u elektřiny a téměř 226 tisíc u plynu. A proč by také ne? Jsme na volném trhu a máme právo vybrat si tu nejvýhodnější nabídku.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu