Chytré multifunkce Oki usnadňují práci

 

Nejmodernější multifunkční tiskárny kromě tisku a skenování pomohou také s elektronickými dokumenty.

Kroky postupu (2): 

1. Chytré multifunkce Oki usnadňují práci 1/2

 

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Nejmodernější multifunkční tiskárny kromě tisku a skenování pomohou také s elektronickými dokumenty.
Multifunkční tiskárny a kopírky už neslouží jen k tisku, skenování a kopírování. Nejnovější generace tzv. chytrých multifunkcí umí vytvářet z papírových dokumentů plnohodnotné elektronické soubory, se kterými lze dál snadno pracovat a bezpečně je archivovat. To se hodí živnostníkům i malým firmám. Základem je robustní zařízení s profesionálními parametry a potřebný software.
Rozdíl je v tom, že při běžném skenování se zpracovávaný dokument uloží jako obyčejný obrázek. Zatímco člověk si soubor může otevřít a text na obrázku si přečíst, počítač to neumí. Aby mohl rozpoznat obsah dokumentu a například jej i prohledat podle klíčových slov, musí při skenování dojít ke zpracování s OCR technologií, které zajistí převod textu do elektronické podoby. Obsah se uloží spolu s obrázky do PDF souboru, který lze dokonce ochránit, aby jej nikdo nemohl změnit. V takových souborech lze pak rychle dohledat třeba různé smlouvy či faktury s konkrétními položkami či pro konkrétní firmy. Vznikne tak praktický elektronický archiv.
Chytré multifunkce lze napojit na různé podnikové aplikace nebo úložiště dokumentů, takže lze skeny rovnou posílat do příslušného systému či adresáře.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu