5 PRAVIDEL zvukové izolace stropu a stěny

 
autor: Artenaramo

Reklamní sdělení - Připravili jsme 5 užitečných tipů a praktických rad, jak vám pomoci vyřešit situaci s odhlučňováním a zvukovou izolací místností. Pojďme si je nyní společně projít krok po kroku, abyste získali jasný přehled. Autorem postupu je uznávaný e-shop v oblasti akustických pěn a akustických izolací .

Kroky postupu (5): 

1. Vzduch je nejlepší izolant.

 
artenaramo 1
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Na této skutečnosti je založeno několik stavebních technik. Ne nadarmo se ve stavebnictví používá „dilatační spára“ nebo zdvojená okna. Proto místnosti, které musí být dokonale odhlučněny, se staví v podstatě jako „místnost v místnosti“. V našem konkrétním případě z praxe to znamená, že místo prostého lepení lisovaných akustických desek přímo na zdivo, je účinnější mezi stěnou (stropem) a izolací udělat vzduchovou mezeru. Čili udělat jakoby takovou před-stěnu.

více informací na www.izolace-info.cz/…

Srozumitelný návod jak na to, je popsán i s obrázky níže - instalace lisovaných akustických desek na stěny nebo možnosti instalace lisovaných akustických desek na strop. Jistě že nalepením desek na přímo zdivo bez konstrukcí, což je jednodušší, také dosáhnu zlepšení. Avšak s dilatační spárou je to lepší.

více informací na www.akusticka-pena.cz/

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu