5 PRAVIDEL zvukové izolace stropu a stěny

 
autor: Artenaramo

Reklamní sdělení - Připravili jsme 5 užitečných tipů a praktických rad, jak vám pomoci vyřešit situaci s odhlučňováním a zvukovou izolací místností. Pojďme si je nyní společně projít krok po kroku, abyste získali jasný přehled. Autorem postupu je uznávaný e-shop v oblasti akustických pěn a akustických izolací .

Kroky postupu (5): 

3. Když mi není umožněno eliminovat z té strany, kde je zdroj hluku.

 
artenaramo 2
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Mohu izolovat z druhé strany, ale zde už je pro přijatelný efekt zapotřebí vzduchové mezery. Takže ruší-li mne soused vedle, ale izolaci si on na svou stěnu dát nechce, dám si ji já na dotyčnou stěnu. Ale pro nejlepší efekt zvolím místo nalepení na stěnu, metodu s konstrukcí a vzduchovou mezeru. Možná to zní složitě, ale není. Zvládne to i laik. Stačí k tomu zakoupit CD a UD hliníkové profily, které koupíte za pár kaček kdekoli v OBI, Hornbach a podobně. Práce s tím je snadná, je to takový merkur pro dospělé.

Na youtube existuje řada video-návodů profesionálních i amatérských stavitelů a také Vám jistě rádi poradí jak na to v daném marketu, kde se profily prodávají...

Pak na to nahodíte lisované desky, pohledovou vrstvu a máte. Pokud se na realizaci necítíte, nechce se Vám, nebo nemáte čas, existuje na to řada hodinových řemeslníků a hodinových manželů. Mám s nimi jen dobré zkušenosti... Stačí napsat do Google nebo Seznamu klíčová slova typu hodinový manžel/řemeslník a Vaše město. Jistě na Vás vykoukne řada zajímavých kontaktů. Ti to zvládnou.

Inspirovat se můžete také na našem YouTube kanále:
www.youtube.com/user…

 
stáhnout celý postup do

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2019 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu