Atypické projekty potřebují při stavbě YQ

 
autor: Xella

Reklamní sdělení - Představy o rodinném bydlení jsou stejně rozmanité, jako povahy jejich majitelů. Pokud uvažujete o stavbě, která bude plnit nejvyšší současné nároky na materiál a zároveň vám umožní nestandardní tvarové řešení, seznamte se s Ytongem.

Kroky postupu (5): 

1. Systém Ytong

 
Systém Ytong
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Systém stavebních komponentů této značky je moderním stavebním materiálem, který odpovídá všem zásadním současným požadavkům. Stavění s ním je ekonomické – jak po stránce rychlosti výstavby, tak i po stránce energeticky úsporného provozu. Portfolio nyní zahrnuje veškeré díly a systémové doplňky.
Tepelněizolační tvárnice (www.ytong.cz/tepelne… umožní jednovrstvé zdění bez zateplování, střecha od téhož výrobce zabrání letnímu přehřívání, masivní stropy a schodiště vynikají vysokou stabilitou a pomohou zkrátit čas výstavby. Zkrátka z tohoto systému postavíte hrubou stavbu a také vyřešíte celou stěnu včetně povrchových úprav. Stavební práce jsou tak rychlé a snadné, nepotřebujete řadu realizačních firem. Po provozní stránce oceníte, že je materiál nehořlavý a především zdravotně nezávadný. Díky porézní struktuře vytvoří zdravé vnitřní klima a hospodaří s vlhkostí tak, že ji udržuje na optimální úrovni.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu