Chytré multifunkce Oki usnadňují práci

 

Nejmodernější multifunkční tiskárny kromě tisku a skenování pomohou také s elektronickými dokumenty.

Kroky postupu (2): 

2. Chytré multifunkce Oki usnadňují práci 2/2

 

kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Zatímco dříve byly takové funkce dostupné jen u drahých A3 kopírek v řádu vyšších desítek tisíc, dnes jsou jimi vybaveny i chytré A4 stroje, takže si je mohou dovolit i živnostníci a malé firmy. Například barevná LED multifunkce OKI MC563 s rychlostí tisku 30 str./min a množstvím bezplatného softwaru se dá pořídit okolo 10 tisíc korun. Má automatický podavač pro skenování, kam lze položit až 50 listů, které zařízení postupně odebírá a z obou stran skenuje, má také oboustranný tisk, takže se ušetří nemalé množství papíru. Unikátní je u OKI možnost tisku až 1,3 metru dlouhých papírových bannerů, které se dobře uplatní při tisku poutačů a reklamních nápisů v nejrůznějších prodejnách a provozovnách.
Ačkoliv naprostá většina kancelářského tisku probíhá ve formátu A4, část firem pracuje i s většími rozměry. Chytré A3 multifunkce, jako třeba model OKI MC853, s běžnou cenou pod 40 tisíc korun, vyhoví potřebám pracovních skupin při práci s A3 i A4 dokumenty. Model kombinuje kompaktní rozměry a nízké náklady s jednoduchou obsluhou a funkcemi mnohem dražších zařízení.
To vše od japonské značky OKI, která se specializuje na kancelářský tisk a je známá využitím úsporné LED technologie. Díky robustní konstrukci nabízí po registraci jistotu tříleté záruky, u větších zařízení s bezplatným servisem v místě provozu.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu