Jak postupovat při výběru tepelného čerpadla

 
autor: Daikin

Tepelné čerpadlo je v dnešní době již známý a stále více oblíbený způsob vytápění. Je však důležité pečlivě zvážit a vybrat typ čerpadla, výrobce i montážní firmu. Pozorně si přečtěte, jak postupovat při výběru tepelného čerpadla a na závěr malá ukázka finanční návratnosti investice.

Kroky postupu (4): 

3. Renomovaný výrobce tepelných čerpadel

 
Archiv: Daikin Airconditioning Central Europe Czech Republic spo
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Výrobce tepelných čerpadel společnost Daikin (www.daikin.cz/cs_cz/… garantuje provoz všech svých tepelných čerpadel Daikin Altherma i při velmi nízkých venkovních teplotách. Nejnovější modely mají dokonce garantovaný provoz až do -28 °C.

Dokonalý komfort s ohledem na množství teplé vody poskytují modely se zásobníkem teplé vody, který může být samostatný volně stojící, nebo jednotka s integrovaným zásobníkem vody, která tak šetří místo místo. V nabídce jsou také tepelná čerpadla s možností integrovaného záložního ohřívače vody pro dokonalý komfort a optimální výkon. Všem zájemcům Daikin rád poskytne certifikovaná data výkonů a účinností při různých venkovních teplotách, takže se můžete sami přesvědčit, kdy a jak bude spínat záložní elektrický ohřev vody (a jestli vůbec). Při vhodném návrhu elektrický ohřev pokryje max. 3 % celkové dodané energie a 97 % je dodáno tepelným čerpadlem.

Pokud se obrátíte na certifikované Daikin Home Comfort Expert partnery (www.daikin.cz/cs_cz/… pak máte jistotu, že návrh tepelného čerpadla bude udělán kvalitně a se zhodnocením všech výše zmíněných faktorů.

 
stáhnout celý postup do

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu