Jak ulevit alergikům v interiéru

 
autor: Schiedl

Reklamní sdělení - Pro dobré fungování našeho organismu potřebujeme všichni čerstvý vzduch. Ale co když tělo začne pracovat samo proti sobě a každý nádech nás v důsledku různých typů alergií ve skutečnosti oslabuje? Léky samozřejmě dokáží držet alergii na uzdě, ale optimální je alergenům se pokud možno vyvarovat. Pokud patříte k těm, kteří trpí alergiemi na pyl, prach či plísně jistě víte, že je to téměř nemožné. V dnešní době naštěstí existují systémy řízeného větrání, které díky účinným filtrům dokáží efektivně odbourávat běžné alergeny vyskytující se ve venkovním vzduchu, a tím držet alespoň váš domov v čistotě.

Kroky postupu (2): 

2. Když větrání, tak to nejtišší

 
kombi air
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

O sofistikované větrání je nutné přemýšlet ideálně, než se začne stavět. Tím zajistíte bezproblémové umístění v rámci interiéru a navíc schováte veškeré rozvody během hrubé stavby. Jedním z parametrů, na který byste při výběru konkrétního výrobku měli dbát, je hlučnost. Některé výrobky na našem trhu totiž opravdu nepatří k nejtišším a mohou při provozu rušit. Nejtišší jednotkou na našem trhu je jednoznačně ventilační systém KombiAir., novinka od společnosti Schiedel, známého výrobce komínových systému. KombiAir dosahuje při provozu hlukové hladiny pouhých 34 dB. To je sotva slyšitelná hranice, která neruší ani citlivé jedince.

KombiAir – špičkový produkt s unikátním svislým řešením
KombiAir patří k naprosté špičce i z hlediska vysoké účinnosti rekuperační jednotky, která dosahuje 90 %. Systém KombiAir navíc můžete účinně regulovat podle toho, v jaké místnosti v danou denní dobu pobýváte. Další výhodou je unikátní svislé řešení, které má minimální nároky na prostor a obejde se bez samostatné technické místnosti. Jednotka se vkládá do modulu o půdorysných rozměrech 360 x 620 mm.

Čistý vzduch ocení nejenom alergici
Systém řízené větrání neznamená, že si již nikdy nebudete moci otevřít okno. Dává vám možnost volby a především dostatek čerstvého vzduchu, bez kterého se stáváme těly bez duše. Nejvíce ho ocení právě alergici, kterým se tak v interiéru výrazně uleví. Systém řízeného větrání je totiž vybaven filtry, které dokáží zbavit venkovní vzduch různých alergenů. Pokud bydlíte na rušné ulici, nebudete muset nechávat v letních měsících přes noc otevřená okna a zároveň se vám bude lépe spát.

 
stáhnout celý postup do
« předchozí krok následující krok »

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu