Podlaha v dílně či terasová dlažba – vše měkké jako mech

 
autor: Gutta

Reklamní sdělení - Už jste uvažovali, jak si vydláždit terasu, okolí bazénu nebo připravit podlahu do dílny? Vyzkoušejte gumovou dlažbu z ekologicky recyklovaného kaučuku.

Kroky postupu (4): 

2. Dláždění

 
Terrace
kliknutím na obrázek jej zvětšíte

U dláždění se zastavíme. Pokud máte něco podobného v plánu, o jakém materiálu uvažujete? Betonová „zámecká“ dlažba pro zahradní chodníčky? Dřevěná prkna na terasu a klasická betonová deska jako podlaha dílny nebo garáže? Tuhle klasiku známe všichni, ovšem kdo rád zkouší nové věci, jistě se odváží pořídit si gumovou dlažbu, kterou lze využít jako alternativu výše zmíněných materiálů. Proč by však měl někdo něco takového dělat? Například proto, že chůze po takové dlažbě je příjemně odpružená a dostatečně měkká. Což je bod plus pro využití na terasách. Pro takto specifické plochy můžete využít gumovou dlažbu Terrace (www.guttashop.cz/gum… ), kterou nabízí firma Gutta (www.guttashop.cz/dum… ).

Gumová dlažba najde využití i jako zahradní chodníček, který snadno zpevníte neviditelným obrubníkem nebo je možné ji díky jejímu protiskluzovému povrchu využít jako pochozí okraj bazénu.

 
stáhnout celý postup do

Mohlo by vás zajímat


 

Komentáře k postupu

 

Zatím není přidaný žádný komentář, buď první!

Vložit příspěvek

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Copyright © 2005 - 2021 MůjPlán.cz
Grafika, webdesign: Bleha.eu